شرایط و مقررات

در این قسمت سعی شده تا با توضیح شرایط و مقررات وبسایت شفافیت لازم در خصوص نحوه کار و ارسال کالا برای مشتریان ایجاد گردد. در صورت هر گونه ابهام یا پرسش میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

1- تحویل اکسپرس

منظور از تحویل اکسپرس، تحویل فوری در شهر تهران می باشد. مستر فیلامنت تمامی سفارش های شهر تهران را طی 24 ساعت ارسال خواهد کرد. لازم به ذکر است که ارسال به شهرستان ها توسط باربری های قانونی و مورد اعتماد طی 48 ساعت انجام خواهد پذیرفت. در این جا اکسپرس به معنای فوری و در سریع ترین زمان ممکن است.

2- پشتیبانی آنلاین

کارشناسان ما همواره پاسخگوی کاربران محترم وبسایت خواهند بود. لازم به ذکر است که پاسخگویی آنلاین مستر فیلامنت در تمامی روز های هفته (به جز جمعه ها و ایام تعطیل رسمی) از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر خواهد بود و در خارج از این بازه زمانی میتوان از طریق ارسال ایمیل به آدرس contact@mrfilament.com منتظر پاسخگویی کارشناسان ما بود.

3- ضمانت سلامت فیزیکی کالا

تمامی کالا های ارسالی از سمت مستر فیلامنت دارای سلامت فیزیکی بوده و بعد از بازرسی و تست سلامت برای مشتریان ارسال خواهند شد. در صورت تشخیص عدم سلامت فیزیکی توسط مشتری، وی میتواند طی 24 ساعت از زمان تحویل، تصویر کالا را برای کارشناسان  (توسط ایمیل) ارسال کرده و بعد از تایید ادعای ایشان کالا عودت و تعویض خواهد شد. زمان بررسی درخواست مشتری توسط کارشناسان 48 الی 72 ساعت خواهد بود.

4- ضمانت اصالت کالا

تمامی کالا های ارسالی از سمت مستر فیلامنت دارای ضمانت اصالت بوده و این بدان معناست که مشتریان ما هیچگاه کالای تقلبی و غیر اصل تحویل نخواهند گرفت. در صورت تشخیص عدم اصالت توسط مشتری، وی میتواند طی 24 ساعت از زمان تحویل، تصویر کالا را برای کارشناسان ارسال کرده (توسط ایمیل) و بعد از تایید ادعای ایشان کالا عودت خواهد شد. زمان بررسی درخواست مشتری توسط کارشناسان 48 الی 72 ساعت خواهد بود.

5- امکان پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل برای راحتی و اعتماد هرچه بیشتر مشتریان در نظر گرفته شده است. در حال حاضر این امکان تنها در شهر تهران وجود دارد. در این حالت مشتری میتواند هزینه خرید خود را در هنگام تحویل به پیک ارسالی پرداخت نماید.

6- روز ها و ساعات کاری

  • روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18
  • روز های پنج شنبه : 9 الی 14

 

 

 

تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل