فیلامنت PLA پارت ایکس را بیشتر بشناسید!

فیلامنت PLA پارت ایکس
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

تقریبا سه سال از حضور فیلامنت PLA پارت ایکس در بازار ایران می گذرد. فیلامنت هایی که هم اکنون توانسته اند با کیفیت و قیمت رقابتی خود جایگاه مناسبی را در میان کاربران پیدا کنند.

یک فیلامنت PLA مرغوب، چه خصوصیاتی دارد؟ 

موارد زیادی هستند که میتوانند در کیفیت یک فیلامنت PLA تاثیر گذار باشند. گرانول اولیه، فرآیند تولید، ترکیبات شیمیایی،  نوع قرقره پیچی، بسته بندی و حتی نحوه مصرف فیلامنت میتواند تاثیر مستقیمی بر مرغوبیت و کیفیت آن داشته باشد.

فیلامنت PLA پارت ایکس از مواد اولیه نو و درجه یک تولید شده است. گاها فیلامنت هایی که با مواد بازیافتی یا گرانول های با کیفیت متوسط تولید می شوند، به دلیل ناخالصی، شکننده شده و در پرینت لایه ها بی کیفیت عمل می کنند. فیلامنت PLA پارت ایکس نیز مانند تمامی PLA ها از ترکیبات سازگار با محیط زیست و سلامت انسان ساخته شده است که در صورت دور ریخته شدن از کمترین میزان تخریب زیستی برخوردار باشد.

یکی از عمده ترین دلایل موفقیت این برند در دو سال اخیر کیفیت بالای تولید محصولات است. منظور از کیفیت بالای تولید، مجموعه فرآیند هایی است که باعث می شود یک رول فیلامنت PLA بدون ذره ای گره خوردگی، بدون حضور حباب و پلیسه، قطر دقیق سطح مقطع و ترکیبات شیمیایی صحیح و تایید شده توسط استاندارد های جهانی تولید شود. البته فرآموش نشود که در این میان فرآیند های کنترل کیفیت نیز تاثیر مستقیمی بر رضایت مشتریان خواهد داشت.

مشخصات فنی فیلامنت پارت ایکس

مشخصات فنی فیلامنت پارت ایکس

شایان ذکر است که فیلامنت PLA پارت ایکس موفق به اخذ استاندارد های جهانی CE، RoHS، DBP و DEHP شده است که میتواند گواهی محکم بر کیفیت خوب و رضایت بخش این محصول باشد.

نحوه بسته بندی نیز از عوامل بسیار اثر بخش در کیفیت محصول تولیدی است. فیلامنت های PartX در وکیوم های پلاستیکی به همراه یک کیسه جاذب رطوبت، بسته بندی می شود و در نهایت مانند تمامی فیلامنت های با اصالت در یک جعبه کارتی قرار می گیرد.

فیلامنت پارت ایکس ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا

در مجموع میتوان گفت که فیلامنت پارت ایکس یک محصول پیشنهادی از سوی مستر فیلامنت است، برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال یک فیلامنت با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه هستند.

 برای امتحان کردن آن کافیست از طریق این لینک به فروشگاه ما سر بزنید.

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل