هیوندای با استفاده از چاپ سه بعدی، خودروهای برقی تولید می کند

هیوندای با استفاده از چاپ سه بعدی، خودروهای برقی تولید می کند - فیلانیوز - 2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
جمعه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰

در حالی که کشورها تلاش می کنند با افزایش تولید خودروهای برقی (EV) نگرانی های مربوط به تغییرات آب و هوایی را برطرف کنند ، تولیدکنندگان در حال بررسی فرصت هایی برای پیشبرد عملیات خود با استفاده از فناوری های جدید ساخت هستند. یک نمونه از این موضوع، گروه هیوندای موتور است که با دانشگاه فناوری نانیانگ سنگاپور همکاری کرده تا استفاده از فناوری های Industry 4.0 ، مانند هوش مصنوعی (AI) و چاپ سه بعدی را در تولید خودروهای برقی بررسی کند.

تولید خودرو با فناوری چاپ سه بعدی

با همکاری NTU سنگاپور ، هیوندای امیدوار است با شروع چهار پروژه آزمایشی اختصاص داده شده به هوش مصنوعی و تولید افزایشی (AM) که از سپتامبر امسال آغاز می شود ، “کارخانه های پیشرفته آینده” را تاسیس کند. در یکی از این پروژه ها که برای پردازش تصویر خودرو توسعه داده می شود ، از سنسور پردازش تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص نقایص و ناهنجاری ها در هنگام تولید خودروهای برقی استفاده می شود. یکی دیگر از این پروژه ها می سنجد که چگونه می توان چاپ سه بعدی را در تولید خودرو های برقی ، مانند سفارشی سازی قطعات خودرو و عملکرد کلی کارخانه هوشمند ، ادغام کرد. هیوندای متصور است که در آینده ، مشتریان وسایل نقلیه متناسب با سبک زندگی و شخصیت خود، خودروی مورد نیازشان را سفارش می دهند.

هیوندای با استفاده از چاپ سه بعدی، خودروهای برقی تولید می کند - فیلانیوز - 1

پروفسور سابرا سورش ، رئیس NTU ، پس از امضای قرارداد همکاری ، گفت: “مشارکت NTU و هیوندای موتور گروه یک مثال دیگر از این است که چگونه همکاری نزدیک ما با صنعت ، نقش مهمی در توسعه راه حل های مناسب برای پرداختن به مسائل دنیای واقعی ایفا می کند. این موضوع مطابق با برنامه استراتژیک NTU 2025 است که هدف آن رفع برخی از چالش های بزرگ پیش روی بشریت است. این همکاری با هیوندای موتور بر اساس نقاط قوت NTU ، در زمینه هایی مانند تولید افزودنی ، هوش مصنوعی ، خودروهای خودران و برقی و داده های بزرگ ایجاد می شود تا مزایایی را برای صنعت خودرو ، سنگاپور و جامعه جهانی به همراه داشته باشد. “

با فیلانیوز همراه باشید تا از آخرین اخبار دنیای چاپ سه بعدی با خبر شوید.

منبع : 3DPRINT

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل