استارت آپ Filamentive ، فیلامنت هایی ویژه چاپ سه بعدی صنعتی تولید خواهد کرد.

استارت آپ Filamentive - فیلانیوز -1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰

استارتاپ فیلامنت های پرینت سه بعدی با نام Filamentive مستقر در بریتانیا که به ایمنی و پایداری متریال های خود می بالد ، مجموعه جدیدی از پلیمرهای با کارایی بالا ، به نام Filamentive PRO معرفی کرده است. فیلامنت های تولید شده در این خط تولید، به شکل ویژه برای چاپ سه بعدی صنعتی و بدر جهت کاربردهای مهندسی در صنایع مختلف در نظر گرفته شده است. فیلامنتیو ادعا کرده که مواد و متریال جدید آن می تواند تحولات بزرگی  در صنایع با تکنولوژی بالا مانند هوافضا ، خودرو ، تولیدات صنعتی و پزشکی ایجاد کند.

فیلامنت های Filamentive یک تحول بزرگ در چاپ سه بعدی صنعتی خواهند بود.

به نقل از منابع آگاه، 49 درصد از کاربران فعال در چاپ سه بعدی معتقدند که فیلامنت های Filamentive، جهت چاپ سه بعدی صنعتی و در راستای تولیدات ویژه صنایع مصرف خواهد شد. همچنین عده زیادی می گویند که “استحکام” بزرگترین دلیل مصرف این فیلامنت های جدید خواهد بود. بنابراین Filamentive تصمیم گرفته است آنچه را که کاربران می خواهند به آنها بدهد. فیلامنت های محکم  پلیمری ، که قادر به نگهداری در دمای بالا به منظور ساخت قطعات سفارشی و با ارزش بالا خواهند بود.

استارت آپ Filamentive - فیلانیوز -2

آیا این فیلامنت های زیست تخریب پذیر خواهند بود؟

علاوه بر توضیحاتی که راجع به خواص فیزیکی این فیلامنت داده شد ، این شرکت با حفظ پایداری در کاهش تاثیرات زیست محیطی، فیلامنت هایی زیست تخریب پذیر تولید خواهد کرد. در واقع همه مواد و متریال های موجود در خط Filamentive PRO ، همانند فیلامنت PLA تخریب پذیر بوده و حتی قرقره های این فیلامنت ها 100 درصد بازیافتی خواهند بود.

یکی دیگر از ابتکارات Filamentive  کاهش میزان کربن است که با مشارکت مجموعه Ecologi به جبران انتشار کربن ناشی از حمل و نقل ، تولید و فعالیت کارکنان کمک می کند.

استارت آپ Filamentive - فیلانیوز -3

راوی تور ، بنیانگذار و مدیر عامل Filamentive ، می گوید: ” Filamentive PRO با استفاده از چاپ سه بعدی به عنوان یک ابزار واقعی تولید ، به دنبال برآوردن تقاضای فزاینده برای پلیمرهای با کارایی بالاست که در کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و برای محیط زیست آسیبی به همراه نداشته باشد”

با مستر فیلامنت همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : 3DPRINT

 

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل