Desktop Metal برای خرید ExOne ، سازنده پرینترهای سه بعدی بایندرجت، به توافق نهایی رسید.

پرینتر سه بعدی بایندرجت ExOne - مستر فیلامنت - 1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰

در معامله ای که انتظار می رود در سه ماهه چهارم 2021 نهایی شود ، قرار است Desktop Metal  192 میلیون دلار پول نقد و 383 میلیون دلار سهام به سهامداران ExOne پرداخت کرده و پس از مالکیت کامل آن، ارزش این شرکت را 575 میلیون دلار اعلام کند. جالب است بدانید که با انتشار این خبر سهام Desktop Metal به میزان 6 درصد افت داشت اما احتمالا این روند ادامه نخواهد یافت و در آینده ای نزدیک حالتی رو به رشد خواهد گرفت.

هارتنر مدیرعامل ExOne در این باره می گوید: “من از این ادغام بسیار هیجان زده هستم و معتقدم که به طور چشمگیری روند پذیرش چاپ سه بعدی فلزات تسریع پیدا می کند.” “این ترکیب ، دو رهبر صنعت چاپ سه بعدی را گرد هم می آورد ، که با هم ، چالش های مشتریان را به شکل سریعتر حل کرده و پرینت سه بعدی فلزات را تا سالیان دراز به پیش ببرند.”

پرینتر سه بعدی بایندرجت ExOne - مستر فیلامنت - 2

ExOne، یک پرینت سه بعدی بایندرجت (Binder Jet)

با خرید ExOne از سوی Desktop Metal ، دو عدد از بزرگترین تولید کنندگان پرینتر های سه بعدی Binder Jet با یکدیگر متحد می شوند تا مجموعه ای وسیع تر ساخته و بتوانند به شکل مطلوب تری نیازهای مشتریان خود را برطرف کند. در واقع ، Desktop Metal  قصد دارد با کنترل کامل بر رقیب خود ، پرداخت 8.50 دلار به صورت نقدی و 17.00 دلار به صورت سهام به هر کدام از سهامداران ExOne ، در معامله ای بزرگ، هر سهم شرکت را 25.50 دلار ارزش گذاری کند.

پرینتر سه بعدی بایندرجت ExOne - مستر فیلامنت - 3

در همین باره ، مدیرعامل Desktop Metal ، ریک فلوپ ، می گوید که انتظار دارد با “افزایش نفوذ پرینتر های بایندرجت” ، این امکان را فراهم آورد که هر دو شرکت بتوانند با هم افزایی به اهداف والای خود در این صنعت دست پیدا کنند. در همین راستا تحلیلگران پیش بینی میکنند که مجموع درآمد این دو شرکت می تواند در سال مالی 2021 به 172 میلیون دلار رسیده و تا سال 2022 به 300 میلیون دلار برسد.

با مستر فیلامنت همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : 3DPI

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل