شرکت B9Creations، مواد سیلیکونی را برای پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی ارائه خواهد داد

پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی - فیلانیوز - 1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰

قطعا تمامی افرادی که در حوزه پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی و نمونه سازی های اولیه در این حوزه فعالیت می کنند با شرکت بزرگ B9Creations آشنا هستند. اکنون وقت آن فرارسیده که شرکت B9Creation به عنوان ارائه دهنده جهانی راهکارهای چاپ سه بعدی ، تاثیر بیش از پیش خود بر صنعت بین المللی طلا و جواهر را به رخ همگان بکشد.

پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی - فیلانیوز - 2

این شرکت که در 70 کشور جهان به انواع مشتریان و فروشندگان خدمات ارائه می دهد ، پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی را توسط رزین های سلیکونی مقاوم که از فرمول الاستومری جدیدی پیروی خواهند کرد، ارائه خواهد داد. B9Creations می گوید مواد جدید قالب سازی آن یک جایگزین مناسب با جزئیات بالا و هزینه کم برای قالب های طلا و جواهر لاستیکی سنتی خواهد بود. همچنین این مواد انعطاف پذیری بسیار بالایی را جهت جدا کردن هر چه آسان تر مواد ظریف از قالب مانند موم ارائه داده که در نتیجه موجب افزایش سطح حجم تولید در تولیدات انبوه طلا و جواهر خواهد شد.

پرینت سه بعدی قالب های جواهر سازی - فیلانیوز - 4

از قالب های لاستیکی سنتی تا قالب های سیلیکونی جدید !

قالب های سنتی و لاستیکی جواهرات حداقل می توانند 1000 دلار هزینه داشته باشند ، اما با این میزان هزینه ، فقط 6 الی 8 ماه عمر مفید داشته و به همین دلیل طی مدت زمان ، جواهرسازان برای دستیابی به نتایج یکنواخت مشکل داشته، زیرا نمی توانند قالب های جواهرات موجود را به طور کامل تکرار کنند. اما قالب های جواهرات که با چاپ سه بعدی تولید می شوند این امکان را به جواهرسازها می دهد که طرحهای قالب را دقیقا تکرار کرده و مجددا به هندسه دقیق قطعات دست یابند. اکنون شرکت B9Creations‌ می تواند نوعی قالب جهت چاپ سه بعدی جواهرات ارائه داده که کمتر از 10 دلار هزینه داشته و می تواند در عرض چند دقیقه به شکل انبوه تولید شود.

نظر شما راجع به این پیشرفت بزرگ چیست؟ با فیلانیوز همراه باشید.

منبع : 3DPRINT

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل