از فیلامنت مقاوم در برابر تخلیه الکترواستاتیکی توسط Innofil3D رونمایی شد

فیلامنت مقاوم در برابر تخلیه الکترواستاتیکی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

Innofil3D سازنده هلندی فیلامنت اخیرا اعلام کرده است که دو فیلامنت جدید با مشخصات جذاب و کاربردی رونمایی کرده است. یک مدل فیلامنت مقاوم در برابر تخلیه الکترواستاتیکی به نام Ultrafuse Z PCTG و یک مدل فیلامنت منعطف به نام Ultrafuse TPU 80A LF .

فیلامنت مقاوم Ultrafuse Z PCTG

این فیلامنت به عنوان اولین فیلامنت ایمن و ضد تخلیه الکترواستاتیکی (ESD) شناخته شده و توسط BASF تولید شده است. مواد سازنده این نوع فیلامنت مقرون به صرفه و غیر مخریب بوده که تجربه یک چاپ آسان با خروجی مناسب را به کاربر ارائه میدهد. این فیلامنت از استحکام بالایی برخوردار بوده و استحکامی فراتر از PETG را داراست.

تیم Innofil3D در آخرین اظهارات رسانه ای خود اعلام کرده که این فیلامنت از سطح صافی برخوردار بوده و از جریان های الکتریکی مخرب در دستگاه الکترونیکی جلوگیری میکند. از کاربرد های Ultrafuse Z PCTG  میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ابزارآلات دستی
  • وسایل الکترونیکی
  • رباتیک
  • قطعات اتوماسیون
  • قطعات محیطی ضد انفجار
فیلامنت مقاوم Ultrafuse Z PCTG تولید شده توسط Innofil3D

فیلامنت مقاوم Ultrafuse Z PCTG تولید شده توسط Innofil3D

فیلامنت منعطف Ultrafuse TPU 80A LF  

اگر شما به دنبال یک فیلامنت منعطف بوده و دائما در حال تست و بررسی نتایج مختلف چاپ آن ها هستید، Ultrafuse TPU 80A LF را امتحان کنید. این فیلامنت در همه انواع اکسترودر ها قابل استفاده بوده و تجربه چاپ پذیری فوق العاده ای را برای کاربر رقم میزند. همچنین مقاومت زیادی در برابر ساییدگی و مواد شیمیایی در این فیلامنت به چشم می خورد. از کاربرد های Ultrafuse TPU 80A LF  میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جذب لرزش
  • ساخت گیره ها و بست ها
  • تولید سپر و ضربه گیر
  • تولید مهر، مکنده های پلاستیکی و دو شاخه های برق
فیلامنت منعطفUltrafuse TPU 80A LF

فیلامنت منعطف Ultrafuse TPU 80A LF

این مواد به سری Ultrafuse  که توسط Innofil3D است خواهد پیوست که شامل Ultrafuse PA و Ultrafuse TPU 85A می باشد. این دو سری به ویژگی های مکانیکی و توانایی منحصر به فرد و کارایی در محدوده دما بالا شناخته شده اند و در  چاپگرهای سه بعدی FDM استفاده می شود.

Innofil3D همیشه درحال ارائه انواع مختلفی از فیلامنت ها می باشد و این روند را در طول سال ها حفظ کرده است. ماموریت این تیم آن است که انتظارات مشتریان را حفظ کنند و فراتر از آن بروند. به صورتی که در چاپ سه بعدیFDM  را به تولید بهترین و کامل ترین فیلامنت ممکن دست پیدا کنند.

نظرات کاربران
تحویل اکسپرس
پشتیبانی آنلاین
ضمانت سلامت فیزیکی کالا
ضمانت اصالت کالا
امکان پرداخت در محل